Dobry szef

Dobry szef jest jak wymagający ojciec, którego miłości nie można mylić z nadopiekuńczością – potrafi być sprawiedliwy, wymagający, a jednocześnie stanowi dla podopiecznych opokę i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Chcesz być dobry szefem? Poznaj szczegóły naszej oferty…

Skuteczny menadżer

Skuteczny menedżer przypomina pilota – wie, dokąd leci, posiada potrzebne kwalifikacje oraz umiejętności i jest gotowy pokonać własne ograniczenia. Dobrze, kiedy potrafi wysoko szybować, lecz także zawsze bezpiecznie lądować na ziemi, aby wizja i realizacja spotkały się w połowie drogi.

Komunikacja na 6!

Żeby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa – tego życzył sobie Słowacki, ale my już wiemy, że sekret komunikacji tkwi nie tylko w precyzji formułowania własnych myśli, ale również dostosowaniu języka do odbiorcy. Komunikacja w firmie nabiera szerszego kontekstu, a gdy mowa o wewnętrznym public relations, procedurach i procesach, nagle okazuje się, że znajomość języka nie wystarczy, aby się porozumieć. Sprawdź, co warto wiedzieć o komunikacji na 6!

Udana zmiana

Zmiana – nieodłączny element rozwoju człowieka i organizacji - zazwyczaj powoduje stres i wywołuje w pracownikach opór. Aby zmiana zakończyła się sukcesem należy się do niej odpowiednio przygotować, a następnie przeprowadzić ją z uwzględnieniem wszystkich etapów. W przeciwnym razie zamiast święcić triumfy, przeżyjemy frustrację, że cała para poszła w gwizdek. Pragniesz udanej zmiany? Dowiedz się, jak jej dokonać!

Sales force one

Sama armia sprzedaży nie wystarczy – potrzeba strategii, treningu na poligonie, jasnego określenia celów, a wreszcie dobrej obrony, która nie odda zdobytych łupów. Konkurencyjny rynek stawia przed sprzedażą coraz większe wymagania, dlatego wygrywają tylko najlepsi. Przekonaj się, w jakie kompetencje należy wyposażyć zespół i jak nim zarządzać, aby przynosił satysfakcjonujące dla firmy łupy.

Mądry HR

Mądry HR jest pomostem między firmą a pracownikami, łączy dwa przeciwległe brzegi, tak aby spotkanie obu stron było satysfakcjonujące dla jednych i drugich. Rolą HR jest również komunikacja między generacjami – inne oczekiwania mają X, inne Millenialsi, a do czego wagę przywiązuje pokolenie Zet? Sprawdź, jak doniosłą rolę odgrywa współcześnie HR w firmie i rozwijaj się razem z nami.

  • 1
  • 2
error: